Рокитнянський район, Київська область

Про апаратну нараду

Переглядів: 233

02 квітня виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області Олег Приліпко провів апаратну нараду із заступником голови адміністрації Ларисою Кононець, керівником апарату адміністрації Аллою Іллінською, керівниками структурних підрозділів адміністрації, установ та організацій району.

Розглянуто питання про підсумки проведення Президентських виборів 2019 року, про підготовку до засідання комісії з питань ТЕБ та НС, про організацію та проведення заходів, а саме: відкритого районного турніру із шахів, пам’яті загиблих воїнів АТО та відкритого районного турніру із шашок пам’яті, М.В.Мельника, про хід приписної компанії "Лікаря для кожної сім’ї", про проведення робіт із благоустрою населених пунктів району.