Про засідання робочої групи з питань охорони земель району

Дата: 07.05.2019 15:16

07 травня 2019 року виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко провів чергове засідання районної робочої групи з опрацювання та комплексного вирішення питань реалізації державної політики у сфері раціонального використання та охорони земель у Рокитнянському районі Київської області.

У засіданні взяли участь: Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, начальник відділу юридичного забезпечення апарату райдержадміністрації Олексій Ульяненко, начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Ігор Лалак, начальник сектору превенції Рокитнянського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Віталій Негода, заступник начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Наталія Лисенко та заступник начальника відділу Держгеокадастру у Рокитнянському районі Київської області Людмила Голубець.

В ході засідання розглядалися такі питання:

1) звернення жителів села Насташка Рокитнянського району Київської області на Урядову гарячу лінію щодо повернення земельної ділянки із користування ТОВ «АПК Насташка»;

2) клопотання ТОВ «КСЛ» щодо вилучення земельної ділянки лісогосподарського призначення;

3) звернення Рокитнянського селищного голови щодо сприяння у вирішенні питання продовження орендних відносин та сплати заборгованості із виплати орендної плати за земельні ділянки, розташовані за межами населеного пункту смт Рокитне;

4) клопотання Головного управління Держгеокадастру у Київській області з питань дотримання земельного законодавства за об’єктом - земельною ділянкою.

Із усіх розглянутих питань робоча група вирішила кожному із заявників надати роз’яснення відповідно до чинного законодавства.