Про виїзд мобільної робочої групи

Дата: 07.05.2019 15:20

07 травня 2019 року відбувся виїзд мобільної робочої групи з надання практичної допомоги сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах у села Острів, Троїцьке, Бирюки, Житні Гори та Савинці.

Мобільна група у складі директора Рокитнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (РРЦСССДМ) Інни Щербанюк, заступника директора РРЦСССДМ Ольги Олексієнко та  головного спеціаліста служби у справах дітей та сім’ї Рокитнянської районної державної адміністрації  Юлії Грижак відвідали 10 сімей, в яких виховується 24 дітей та які потребували консультування та допомоги, у тому числі прийомну сім’ю. Також відвідали одну нововиявлену родину, яка опинилася в складних життєвих обставинах.

Під час виїзду спеціалісти центру проінформували багатодітні родини про запровадження з 1 квітня 2019 року допомоги багатодітним сім’ям.

Крім цього фахівці із соціальної роботи запропонували одинокій матері, яка опинилась в складних життєвих обставинах, звернутися до районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для отримання одноразової грошової допомоги з метою оформлення документів на будинок.