Про відвідування ветеранів війни

Дата: 06.05.2019 15:22

06 травня 2019 року напередодні відзначення в Рокитнянському районі у 2019 році Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України очільники району відвідали ветеранів війни.

Виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко спільно із головою районної ради Олександром Конопчуком, селищним головою Юрієм Богдановим, головою Рокитнянської районної організації ветеранів України Миколою Красіним відвідали ветеранів війни Рокитнянського району за місцем їх проживання та привітали їх із прийдешнім святом Перемоги.

Нині у Рокитнянському районі проживає 9 ветеранів війни, серед яких 5 учасників бойових дій та 4 інвалідів війни. Наші ветерани подарували нам мир, пройшовши жахіття воєнних років, вони здобули для усіх нас Велику Перемогу! Тож за наші мирні весни, за мужність та відвагу, силу і незламність духу, гідність та високу відповідальність перед людьми і державою керівники району вручили ветеранам подяки й квіти. Також очільники вручили ветеранам святкові продуктові набори від місцевих підприємців-меценатів – Михайла Сіренка (ПП «СІМОЛ») та Віталія Герасичева (благодійний фонд «На світанку»).

Вітаючи ветеранів зі святами, керманичі району дякували їм за бойовий подвиг у роки війни, бажали їм міцного здоров’я і гарного настрою, довголіття і бадьорості духу, достатку і злагоди, добра і миру на нашій землі.

Дорогі ветерани! Пам’ять про ваш подвиг житиме вічно!

Прийміть найщиріші вітання зі святом Великої Перемоги!