Про урочистості з нагоди Дня державної служби України

Дата: 20.06.2019 15:22

20 червня 2019 року у обрядовій залі Рокитянського районного Будинку культури відбувся святковий концерт з нагоди Дня державної служби України.

Свято всіх державних службовців нашої держави щорічно відзначається 23 червня. 20 грудня 2002 року 57-ма Асамблея Організації Об’єднаних Націй прийняла резолюцію, проголосивши 23 червня Днем державної служби, який відтоді відзначається щорічно. ООН закликала держави-члени організовувати в цей день спеціальні заходи, що висвітлюють внесок державної служби в процес розвитку. В Україні цей День встановлений Указом Президента України від 4 квітня 2003 року.

Напередодні Дня державної служби України Рокитнянщина теж долучилася до відзначення цього свята.

На початку урочистостей з вітальними словами до усіх присутніх державних службовців звернулася заступник голови Рокитнянської районної державної адміністрації Лариса Кононець. У своєму зверненні вона відмітила, що виконання державних справ – це велика відповідальність, оскільки суспільство покладає на державних службовців особливо важливі функції, довіряє вирішувати найскладніші державні завдання. Професія державного службовця - важлива, клопітка та відповідальна праця людей, які у своїй більшості виконують її за покликанням, демонструючи справжню відданість справі та бажання служити людям. Лариса Кононець подякувала усім державним службовцям за  плідну працю на ниві служіння народу, побажала усім добра, здоров’я, невичерпної енергії та нових звершень в ім’я розквіту Рокитнянського району й України.

Чимало теплих слів на адресу державних службовців сказав і голова районної ради Олександр Конопчук, який від імені керівників органів місцевого самоврядування привітав держслужбовців із професійним святом, побажав і надалі робити життя громади району кращим.

Після вітальних промов очільники району вручили почесні Грамоти, Подяки та квіти кращим державним службовцям району за сумлінне виконання службових обов’язків, реальне втілення в життя важелів державного управління та з нагоди Дня державної служби України.

На урочистому заході лунали слова вдячності та шани на адресу ветеранів державної служби, які вже знаходяться на заслуженому відпочинку, та на адресу всіх тих, хто служить державі сьогодні.

Потім до уваги присутніх державних службовців був представлений святковий концерт у виконанні солістки народного аматорського ансамблю української  пісні «Барви» Наталії Даниленко та талановитих дітей Рокитнянщини.

Державна служба - це ключовий інститут державного управління. Які б реформи сьогодні держава не реалізовувала, без професійної, політично нейтральної державної служби вона не зможе цього досягнути.

Шановні державні службовці! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня державної служби України! Від вас залежить рівень довіри до влади. Нових звершень вам у ваших державних справах, натхнення, терпіння, тактовності, толерантності  і розуміння проблем людей! Велика вдячність вам за те, що ви стоїте на захисті державних інтересів України!