Відбулось засідання комісії з питань погашення заборгованості виплат заробітних плат, пенсій, стипендій

Дата: 13.02.2019 15:22

13 лютого 2019 року під керівництвом виконуючого обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олега Приліпка відбулося засідання комісії з питань заборгованості виплат заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Участь у засіданні взяли члени комісії: заступник голови райдержадміністрації Лариса Кононець, начальник управління фінансів адміністрації Світлана Григоренко, начальник відділу економічного розвитку та інфраструктури адміністрації Алла Юрчук, начальник Рокитнянського ДПІ Білоцерківського управління ГУ ДФС у Київській області Ольга Шульга, начальник районного відділу Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Київській області Наталія Красуцька, начальник управління статистики в Рокитнянському районі Олена Момот, начальник сектору превенції Рокитнянського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Київській області Віталій Негода, заступник начальника управління соціального захисту населення адміністрації Таїсія Ігнатьєва, заступник начальника управління агропромислового розвитку адміністрації Наталія Лисенко та заступник начальника Білоцерківського об’єднаного Управління пенсійного фонду України Микола Соколовський.

Також на засідання комісії були запрошені керівники комунальних підприємств району («Рокитнеблагоустрій», «Рокитне ЖЕП», «Рокитневодоканал», «Рокитнетепломережа»), фізичні особи, які мають заборгованість по податку на нерухоме майно, та  фізичні особи, які мають заборгованість по єдиному соціальному внеску (ЄСВ).

В ході засідання вирішувались питання про сплату податкового боргу вищевказаних комунальних підприємств селища Рокитне та зазначених фізичних осіб.

На завершення засідання кожному із присутніх були надані відповідні доручення та вказівки.