Про засідання комісії з питань використання та охорони природних ресурсів району

Дата: 13.02.2019 15:24

12 лютого 2019 року виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко провів чергове засідання комісії з питань використання та охорони лісів, водоймищ (річок, ставків, озер), родовищ корисних копалин, рослинного і тваринного світу та інших природних ресурсів у Рокитнянському районі.

Участь у засіданні взяли: депутат районної ради Михайло Поночовний, начальник сектору превенції Рокитнянського відділення поліції Миронівсього відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Віталій Негода, заступник начальника відділу у Рокитнянському районі Головного управління Держгеокадастру Київської області Людмила Голубець, спеціаліст відділу організації виробництва сільськогосподарської продукції управління агропромислового розвитку адміністрації Валентина Фещенко, головний спеціаліст Рокитнянського районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Київській області Валентина Листопад головний фахівець Рокитнянського районного сектру Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Київській області Євгеній Даниленко та Житньогірський сільський голова Василь Бусол.

В ході засідання було обговорено питання:

1. звернення жителя села Житні Гори щодо надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою на земельну ділянку під водним об'єктом;
  2. стан водойм на території Рокитнянського району.

Крім зазначених питань Олег Приліпко закцентував увагу на стані лісопосадок на території району та на забороні випалювання сухої стерні навесні.

По завершенню засідання комісії було вирішено доводити до населення через місцеві засоби масової інформації нагальні проблеми з охорони природних ресурсів району та вимоги природоохоронного законодавства.