Про нараду з питань аналізу громадського порядку та безпеки громадян району

Дата: 06.05.2019 15:27

06 травня 2019 року виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко провів щотижневу нараду з питань аналізу й оцінки стану забезпечення громадського порядку та безпеки громадян району.

Участь у нараді взяли: Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, начальник Рокитнянського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Микола Рижков, начальник Рокитнянського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області Сергій Шаравара, директор комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради Київської області «Рокитнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксана Яра, начальник Рокитнянського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» Богдан Маніленко,  та заступник начальника Кагарлицького відділення ПАТ «Київоблгаз» Сергій Бурлака.

В ході наради представники вищезазначених служб звітували про діяльність своїх служб за минулий тиждень:

Микола Рижков відзвітував про криміногенну ситуацію за минулий тиждень - було прийнято 76 заяв та повідомлень, з яких внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань 8 кримінальних проваджень. Впродовж тижня було здійснено 73 виїзди, складено 59 адмінпротоколів.

Сергій Шаравара повідомив, що на минулому тижні була одна пожежа в селі Савинці - згорів житловий будинок із прибудовами загальною площею 132 м кв. через необережне поводження з вогнем, людських жертв немає.

Оксана Яра  повідомила про хід приписної кампанії «Лікар для кожної сім’ї», відповідно до якої на сьогодні в районі укладено 23398 декларацій, що складає 88,1 % від загальної чисельності зареєстрованого населення в районі. Також директор ЦПМСД повідомила кількість укладених декларацій по кожному лікарю станом на 06.05.2019. За квітень місяць введено 297 декларацій, середня кількість декларацій на одного лікаря становить 1375,8.

Богдан Маніленко повідомив, що на разі енергетична служба району працює в штатному режимі та систематично проводить поточні ремонтні роботи.

Сергій Бурлака повідомив, що аварійних ситуацій на попередньому тижні не було, газова служба працює в штатному режимі.

Юрій Богданов повідомив, що селищна рада готова виділити кошти на оновлення банера загиблим учасникам АТО.

Виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Олег Приліпко наголосив на важливості ретельної підготовки до відзначення в Рокитнянському районі у 2019 році Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України. Та по завершенню наради кожному дав відповідні доручення і вказівки.