Глава держави взяв участь у робочій нараді щодо проведення індексації пенсій

Дата: 27.02.2019 15:29

Українські пенсіонери отримуватимуть підвищення виплат усі наступні п’ять років. На це нарешті з’явився потрібний ресурс – заявив Президент Петро Порошенко. Глава держави взяв участь у робочій нараді щодо проведення індексації пенсій, де пояснив, що вперше за останні п’ять років економіка вийшла зі спричиненого війною піке. Усі гроші від її зростання – спрямують на підвищення рівня життя соціально незахищених громадян у рамках стратегії з подолання бідності.

Петро Порошенко, Президент України

Наші опоненти кажуть що це буде підкуп. Так. Ми всі наступні п’ять років в рамках нашої боротьби з бідністю будемо підкупати пенсіонерам, збільшуючи їм пенсії, людей праці, збільшуючи їм зарплати, родини і багатодітних матерів, збільшуючи їм пособія. Це є наша стратегія боротьби з бідністю. Але не пустими обіцянками, а вже виконанням зробленої великої роботи.