Про заходи до Міжнародного дня захисту дітей

Дата: 31.05.2019 15:29

31 травня 2019 року у переддень Міжнародного дня захисту дітей для дітей Рокитнянщини було влаштовано багато цікавих, розважальних та пізнавальних заходів.

На площі перед Рокитнянською районною державною адміністрацією для наймолодших дітей було влаштовно конкурс «Малюнок на асфальті». Діти разом зі своїми вихователями малювали різні квіти, звірят та казкових героїв. Аби поринути на мить у щасливе дитинство до малювання на асфальті долучилася навіть поліція.

Перед районним будинком культури для жителів району та дітей була представлена розважальна програма - танцювальний концерт, інтелектуальні конкурси та майсер-класи із малювання картин українського орнаменту, оформлення аплікацій, виготовлення об’ємних квітів із гофрованого паперу тощо.

Згодом у концертному залі районного Будинку культури відбулося районне свято для обдарованих дітей та їх наставників «Таланти твої, Рокитнянщино!». На святі було відзначено учнів, які показали високий рівень знань, захищали честь району та стали переможцями й призерами обласних та Всейкраїнських етапів навчальних предметів, конкурсу науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук, інших інтелектуальних, творчих та спортивних конкурсів і змагань.

Вітали дітей із їх перемогами виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко та начальник відділу освіти райдержадміністрації Сергій Діренко. Церемонія нагородження відбувалася за трьома номінаціями - «Інтелектуальна надія Рокитнянщини», «Таланти позашкілля Рокитнянщини» та «Юні олімпійці Рокитнянщини».

Після офіційної частини привітань та нагороджень талановиті діти Рокитнянщини подарували усім, хто завітав на свято, феєричні виступи дитячих пісенних та танцювальних колективів району.

Також цього дня з нагоди Міжнародного дня захисту дітей фахівці Рокитнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з благочинним району протоієреєм Олександром Тарасюком для дітей із прийомних сімей та дитячого будинку сімейного типу організували благодійну акцію під назвою «Благословення» у храмі Різдва Пресвятої Богородиці.

Під час заходу священник Олександр привітав дітей зі святом та благословив їх на щасливе, мирне життя і добрі справи,  а в подарунок діти отримали іконки й солодощі.

Крім цього фахівці центру для прийомних батьків та батьків-вихователів провели інформаційний захід  «Від серця до серця».  Для участі у заході була запрошена начальник районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління Юстиції у Київській області Олена Дідик, яка поінформувала присутніх батьків про головні питання та нюанси Сімейного кодексу України та про можливість поновлення документів особам з інших областей.

Також у заході взяла участь головний спеціаліст відділу Рокитнянського бюро правової допомоги Білоцерківського  місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олена Рубан, яка проконсультувала прийомних батьків та батьків-вихователів щодо отримання безкоштовної консультації в бюро правової допомоги та щодо захисту майнових прав дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Психолог центру Світлана Колеснікова провела лекцію-обговорення на тему «Чому підліток не чує батьків?».

Батьки-вихователі та прийомні батьки в ході обговорень ділилися своїми враженнями, власним досвідом, висловлювали побажання один одному та отримали позитивні емоції від спілкування.

День захисту дітей видався цікавим, насиченим, багатим на враження та емоції.

Тож нехай гордість за нашу багату дитячими талантами Рокитнянщину зростає, у серцях наших дітей яскравіє сяйво знань і таланту, нехай всі діти нашої країни будуть щасливими та зростають у країні, де панує мир!