Про нараду із сільськими головами

Дата: 15.05.2019 15:42

15 травня 2019 року виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко провів нараду із сільськими головами району.

Участь у нараді також взяли: заступник голови райдержадміністрації Лариса Кононець, голова Рокитнянської районної ради Олександр Конопчук, заступник голови районної ради Світлана Кучерова, районний військовий комісар Володимир Бабенко, начальник управління фінансів адміністрації Світлана Григоренко, начальник управління соціального захисту населення адміністрації Людмила Телиуз, начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Ігор Лалак, начальник відділу у Рокитнянському районі ГУ Держгеокадастру у Київській області Володимир Лисогор.

В ході наради розглядалися питання:

• про ліквідацію стихійних сміттєзвалищ та приведення у належний стан існуючих;
  • про проблемні питання відділень Укрпошти у населених пунктах району;
  • про виконання доходної частини місцевих бюджетів;
  • про підсумки проведення весняного двомісячника благоустрою населених пунктів Рокитнянського району;
  • про хід виконання постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373 "Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житловокомунальних послуг у грошовій формі".

На завершення наради виконуючий обов’язки голови адміністрації Олег Приліпко привітав Ольшаницького сільського голову Павла Пахаленка із днем народження, побажав йому міцного здоров’я, успіхів, сімейного затишку та всіляких гараздів.