Рокитнянський район, Київська область

Про нараду з питань протипожежних заходів

Переглядів: 350

16 квітня 2019 року виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко провів нараду щодо взаємодії сил і засобів в разі виникнення пожежі на території Ольшаницької та Бушівської сільських рад Рокитнянського району.

Участь у нараді взяли: начальник Рокитнянського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області Сергій Шаравара, районний військовий комісар Юрій Волинець, начальник служби пожежної безпеки військової частини А 0543 Ігор Заворотній, заступник начальника Рокитнянського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Юрій Антонюк, Бушевський сільський голова Андрій Мороз, Ольшаницький сільський голова Павло Пахаленко та лісничий Ольшаницького лісового господарства державного підприємства «Богуславський лісгосп» Олександр Сухомлин.

В ході наради учасниками наради було узгоджено проведення профілактичних заходів щодо запобігання надзвичайних ситуацій в районі та налагодження взаємодії між відповідними службами району.

З початку 2019 року на території Рокитнянського району було зафіксовано 25 пожеж, Київська область займає перше місце за площею спалювання сухої трави та сухостою. Через виникнення великої кількості пожеж виникає загроза життю і здоров’ю людей, навколишньому середовищу, страждає флора і фауна району.

Було наведено приклади наймасштабніших пожеж у районі та обговорено заходи щодо їх уникнення в подальшому та попередження розповсюдження вогню на лісові масиви при пожежах. Було вирішено проводити в населених пунктах району профілактичні заходи щодо запобігання виникнення пожеж.

Також, оскільки на території району розташовані військові частини, було обговорено потребу налагодження взаємодії всіх відповідних органів та служб району щодо запобігання диверсій, терористичних актів та надзвичайних ситуацій.

По завершенню наради Олег Приліпко наголосив на особистій відповідальності присутніх щодо вирішення озвучених проблем району, відмітив необхідність проведення рейдів-виїздів у пожежонебезпечний період з 15 травня по 15 вересня та зауважив на відповідальності кожного жителя району перед законом.