Рокитнянський район, Київська область

Про нараду з питань аналізу громадського порядку та безпеки громадян району

Переглядів: 143

13 квітня 2019 року виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко провів щотижневу нараду з питань аналізу й оцінки стану забезпечення громадського порядку та безпеки громадян району.

Участь у нараді взяли: начальник Рокитнянського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Микола Рижков, начальник Рокитнянського районного сектору ГУ Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Київській області Сергій Шаравара, директор комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради Київської області «Рокитнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксана Яра, головний інженер Рокитнянського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» Андрій Стрельбіцький, заступник начальника Кагарлицького відділення ПАТ «Київоблгаз» Сергій Бурлака та Рокитнянський районний військовий комісар Володимир Бабенко.

В ході наради представники вищезазначених служб звітували про діяльність своїх служб за минулий тиждень:

Микола Рижков відзвітував про криміногенну ситуацію за минулий тиждень - було прийнято 68 заяв та повідомлень, з яких внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань 7 кримінальних проваджень. Впродовж тижня було здійснено 72 виїзди, складено 31 адмінпротокол.

Оксана Яра  повідомила про хід приписної кампанії «Лікар для кожної сім’ї»,  відповідно  до  якої  на  сьогодні  в  районі  укладено  23460  декларацій,  що складає 88,3 % від загальної чисельності зареєстрованого населення в районі.

Сергій Бурлака повідомив, що аварійних ситуацій на попередньому тижні не було, газова служба працює в штатному режимі. Додав, що з червня місяця 2019 року заплановано відключення газопостачання споживачам за графіком проведення ремонтних робіт.

Андрій Стрельбіцький доповів, що на разі енергетична служба району працює в штатному режимі та систематично проводить поточні ремонтні роботи. Та повідомив, що  в 2019 році встановлено   три  нові  підстанції,  а в с. Острів  проведено  реконструкцію  підстанції   по вул Білоцерківській.

Сергій Шаравара  повідомив, що на минулому тижні обійшлося без пожеж.

Володимир Бабенко прозвітував, що на військову службу за контрактом станом на 13.05.2019 року залучено 3 особи, що становить 33 % від доведеного плану.

По завершенню наради виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Олег Приліпко кожному дав відповідні доручення і вказівки.