Про відзначення Дня пожежної охорони

Дата: 17.04.2019 15:51

Щороку 17 квітня в Україні відзначають День пожежної охорони. Мужні рятівники Рокитнянщини також відзначили це свято. І хоча в цей весняний день лив рясний дощ, це не завадило святковому дійству відбутися. Адже дощ – добра ознака, що пожежі не буде.

До працівників Рокитнянського районного сектору Головного управління  Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Київській області (18-ДПРЧ смт Рокитне 4-ДПРЗ) завітали керманичі району та всі вдячні прихильники мужності та незламності духу пожежників: виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко, голова Рокитнянської районної ради Олександр Конопчук, куратор від Головного управління ДСНС А. Коваленко, депутати Рокитнянської районної ради Сергій Зінченко та Василь Кравець, поетеса Рокитнянщини Наталія Ненюк, ветерани і пенсіонери державної служби з надзвичайних ситуацій, рідні та родичі пожежників.

Перед початком привітань Наталія Ненюк присвятила рятівникам свій вірш про героїзм, відважність та небезпечнічність їхньої мужньої професії.

Далі очільники району та гості щиро вітали усіх рятівників із професійним святом. Дякували усім працівникам пожежної частини за врятовані людські долі, за щоденний ризик життя, за небезпечну, сумлінну і відповідальну працю. Бажали нашим вогнеборцям здоров’я, мужності, удачі, швидкої реакції та витримки в нелегкій щоденній службі. Адже професія пожежника найнебезпечніша, її обирають тільки висококваліфіковані професіонали, самовіддані і сумлінні люди, люди сильні духом.

Після офіційних привітань кращим працівникам пожежно-рятувальної служби були вручені подяки, грамоти та квіти від Рокитнянської районної державної адміністрації, районної ради, селищної ради - за високі результати ефективної напруженої праці та вагомий внесок у справу боротьби з вогняною стихією, захисту життя і здоров’я людей та майна від пожеж з нагоди Дня пожежної охорони. Від місцевих підприємців-меценатів скромні герої-рятівники отримали цінні подарунки для пожежної служби.

Після привітань керівництва району та гостей зі словами вдячності виступив начальник Рокитнянського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області Сергій Шаравара, який у своїй промові відмітив вагому допомогу місцевої районної влади у забезпеченні спеціальним рятувальним обладнанням, дякував своїм помічникам-вогнеборцям та рідним загиблих рятівників.

На святковому заході були присутні родичі загиблого Анатолія Чубка, який у 2017 році загинув, виконуючи свої посадові обов’язки. І сьогодні в знак вічної пам’яті було відкрито меморіальну дошку на його честь. Право відкрити меморіальну дошку було надано його сестрі Валентині Володимирівні, дружині Ларисі Яківні та синові Дмитрові.

Також хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного знаку «Героям Чорнобиля» вшанували пам’ять усіх, кого вже немає з нами, чиє життя обірвалося при виконанні службового обов’язку, хто ціною власного життя виборював і рятував життя інших.

Шановні рятувальники! Прийміть душевну вдячність за збереження людських  життів і матеріальних цінностей. Міцного вам здоров'я, довгих років життя, сил, відваги та мужності, тепла і затишку у ваших оселях! Зі святом вас, наші герої!