Про святковий концерт з нагоди відзначення Дня матері та Міжнародного дня сім’ї

Дата: 15.05.2019 15:52

Традиційно у травні, коли все навкруги заквітчане та духмяне, в Україні відзначають два свята - День матері та День сім’ї.

День матері в Україні разом із низкою інших країн святкують у другу неділю травня – це свято подяки дітей своїм матерям. Також щорічно 15 травня світ відзначає Міжнародний день сім’ї. Це свято встановлене Генеральною Асамблеєю ООН та покликане звернути увагу громадськості різних країн на численні проблеми сім’ї. Адже саме сім’я завжди була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Саме благополуччя кожної сім'ї є мірилом розвитку і прогресу цілої країни!

15 травня 2019 року у обрядовій залі Рокитнянського районного будинку культури зібралося багато жінок–матерів: дружин і матерів воїнів АТО, прийомних і багатодітних матерів, опікунів, матерів обдарованих і талановитих дітей району. Для усіх присутніх матерів був влаштований святковий концерт з нагоди возвеличення і шани МАТЕРІ та її дорогоцінної ролі в сім’ї!

На початку святкового концерту усіх матерів зі святами привітали заступник голови Рокитнянської районної державної адміністрації Лариса Кононець та голова районної ради Олександр Конопчук.

Своїми вітаннями вони дякували усім берегиням людського роду – жінкам за ніжний прояв турботи і уваги до кожної дитини, за мудрість і терпіння, за працю й неймовірні старання, за душевне тепло і спокій, за найвищу материнську любов!

Після привітань керівництва почесним матерям району було вручено спільні подяки й квіти від райдержадміністрації та районної ради.

Святкові урочистості продовжилися виступами талановитих дітей Рокитнянщини, ансамблю бандуристів дитячої музичної школи та пісенного ансамблю цієї ж школи «Аніма». А аматорський театр «Теремок» представив цікаву акторську гру у виставі «Стежками Тараса».

На адресу матерів цього дня звучали мелодійні пісні й найтепліші слова у віршах про красу жінки, про велич материнства та про живописну неньку Україну.

Можна мати кілька братів і сестер, народити багато дітей, не один раз знайти нове подружжя, і навіть бабусь із дідусями у нас по двоє. І тільки МАМА - на все життя одна, єдина, неповторна й найрідніша!

Тож сьогодні для кожного з нас є вагомий привід виразити свою прихильність, повагу та вдячність за недоспані ночі та велике добре серце своїй дорогій матусі!

У День матері та у День сім’ї пам'ятайте, що головне не коштовні подарунки, а увага. Тож навіть, якщо ви не поруч зі своєю ненькою, – привітайте її по телефону або ж надішліть кілька приємних слів!