Про профорієнтаційний урок "Професії майбутнього у галузі охорони здоров’я"

Дата: 25.03.2019 15:56

22 березня провідним фахівцем з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Катериною Білобровою проведено інтерактивні профорієнтаційні уроки на тему: "Професії майбутнього у галузі охорони здоров’я" з циклу "Професії майбутнього" для учнів восьмих класів Рокитнянської ЗОШ № 3.

Нові технології активно впроваджуються в сферу медицини. Досягнення генної інженерії, молекулярної біології, нано- і біотехнологій, робототехніки використовуються для раннього діагностування захворювань, лікування, створення органів і штучних, електронних імплантатів, протезування та ін. У зв’язку з цим змінюється сутність професійних завдань та виникають нові професії.

Під час уроку учні ознайомилися з новітніми професіями галузі охорони здоров’я, а саме з такими як: нанодієтолог, фахівець зі створення органів, wellness-консультант для літніх людей, наномедик та інші. Також восьмикласники дізнались, які саме навички та знання потрібні, щоб опанувати дані професії та де їх можна здобути.

На завершення уроку фахівець нагадала восьмикласникам про можливість діагностики власних схильностей, здібностей та професійних інтересів за допомогою Платформи державної служби зайнятості з профорієнтації та розвитку кар’єри, а також  діагностичного комплексу "Моя професія: консультаційна мережа". Крім того, розповіла про інформаційні ресурси партнерів Державної служби зайнятості: сайт "CareerHub", проекти "Академія навичок", "LingvaSkills", "Prometheus".