Про нараду з питань аналізу громадського порядку та безпеки громадян району

Дата: 09.07.2019 19:36

08 липня 2019 року виконуюча обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Лариса Кононець провела щотижневу нараду з питань аналізу й оцінки стану забезпечення громадського порядку та безпеки громадян району.

Участь у нараді взяли: начальник Рокитнянського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області Сергій Шаравара, виконуючий обов’язки начальника Рокитнянського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Віталій Мітлицький, начальник районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Київській області Леонід Джміль, начальник філії «Рокитнянське районне управління» дочірнього підприємства Київського обласного дорожнього управління ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» Петро Кушнірук та заступник начальника Кагарлицького відділення ПАТ «Київоблгаз» Сергій Бурлака.

В ході наради представники вищезазначених служб звітували про діяльність своїх служб за минулий тиждень.

Віталій Мітлицький відзвітував про криміногенну ситуацію за минулий тиждень - було прийнято 67 заяв та повідомлень, з яких внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань 5 кримінальних проваджень. Впродовж тижня було здійснено 74 виїзди та складено 22 адмінпротоколи.

Сергій Шаравара доповів, що на минулому тижні було три пожежі: в селі Шарки по вулиці Миру (горів травяний настил узбіччя дороги 30 кв.м, причина загорання – підпал); в смт Рокитне по вулиці Зарічній (горіло стихійне сміттєзвалище, причина загорання – підпал); в селі Житні Гори по вулиці Садовій (горіла господарська будівля, причина загорання – коротке замикання електролічильника). Всі пожежі ліквідовано вчасно, людських жертв немає.

Леонід Джміль повідомив, що минулого районним  управлінням Держпродспоживслужби було проведено аналіз санітарно-епідеміологічної ситуації в районі, ініційовано позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з метою обстеження закладів швидкого громадського харчування (фаст-фуди, закусочні), обстежено чотири продуктові МАФи (малі архітектурні форми – кіоски) та інформовано населення щодо профілактики сальмонельозу через місцеві ЗМІ.                                                                                                                                                                                                                                                                Петро Кушнірук повідомив, що нині у районі продовжуються роботи з ямкового ремонту дороги Рокитне ↔ Стави та ремонтуються дороги в селах району.

Сергій Бурлака повідомив про заплановане проведення ремонтних робіт з газопостачання в селі Синява (заміна газових засувок).

Виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації Лариса Кононець підсумувала, що свято Івана Купала на минулому тижні пройшло спокійно, громадський порядок було збережено. По завершенню наради кожному дала відповідні доручення і вказівки.