Дата: 09.07.2019 19:42

09 липня 2019 року відбувся виїзд мобільної робочої групи з надання практичної допомоги сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах, у смт Рокитне, с. Савинці  та с. Житні Гори.

Директор Рокитнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Інна Щербанюк спільно зі своїм заступником - начальником відділу центру Ольгою Олексієнко, психологом центру Світланою Колесніковою, фахівцем із соціальної роботи Оленою Михайлюк та начальником відділу з питань соціального захисту опіки та піклування  служби у справах дітей та сім’ї Рокитнянської районної державної адміністрації Наталією Омельянченко відвідали 6 сімей, в яких виховується 13 дітей та які потребували консультування й допомоги.

Усім родинам було надано відповідний комплекс послуг (соціальні, психологічні, юридичні, економічні, інформаційні тощо), а багатодітну родину, яка опинилась в складних життєвих обставинах, було проінформовано щодо можливості отримання додаткової соціальної виплати на третю дитину віком до 3-х років та щодо оформлення посвідчення багатодітної родини.