27 липня 2019 року відбудеться Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного та стилізованого одягу «Аристократична Україна»

Дата: 15.07.2019 21:18

З метою відродження національних традицій України, укріплення патріотизму та розвитку культурної дипломатії між етносами й національними меншинами, які вважають своєю батьківщиною Україну, та представниками народів, що проживають на території України, 27 липня 2019 року з 12:00 на території історико-культурного комплексу «Замок-музей Радомисль» відбудеться Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного та стилізованого одягу «Аристократична Україна».

Етнофешншоу пройде вже вчетверте і сприятиме пізнанню етнографічної та культурної спадщини і досягнень регіонів України, популяризації етнічного одягу у молодіжному середовищі. Під час фестивалю відбуватиметься також і ярмарок-продаж робіт українських дизайнерів та народних майстринь.

Участь у фестивалі та представлення власних виробів на ярмарку - безкоштовна.

Контактна особа від оргкомітету фестивалю: Світлана Пономар, конт. тел. 068 86 70 250,

e-mail: events.radozamok@gmail.com.