Вшанували пам’ять загиблих воїнів АТО

Дата: 15.07.2019 21:25

13 липня 2019 року очільники району відвідали Рокитнянське й Житньогірське кладовища та вшанували пам’ять загиблих воїнів АТО, наших земляків -  Юрія Вікторовича Білоброва та Островського Олександра Олександровича.

Юрій Білобров загинув 13 липня 2014 року під час виконання бойового завдання по знищенню незаконних збройних формувань поблизу аеропорту міста Луганськ, був командиром гірсько-піхотної роти військової частини А1778 (м. Ужгород). Указом Президента України № 817/2014 від 21 жовтня 2014 року, "за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно). Нагороджений нагрудним знаком «За оборону Луганського аеропорту» (посмертно). Нагороджений відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції» (посмертно). За особисту мужність і героїзм, проявлені під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України в ході проведення антитерористичної операції на Сході країни, згідно рішення Ужгородської міської ради 19.09.2014 р. присвоєно звання «Почесний громадянин м. Ужгорода» (посмертно).

Олександр Островський загинув 14 червня 2014 року під час обстрілу колони автомобілів Державної прикордонної служби на околиці Маріуполя від пострілу з гранатомету, що влучив у кабіну вантажівки, за кермом якої він знаходився. Указом Президента України № 213/2015 від 9 квітня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Цього дня керманичі району – заступник голови Рокитнянської районної державної адміністрації Лариса Кононець, голова Рокитнянської районної ради Олександр Конопчук спільно із учасниками АТО району та священником Свято-Троїцької парафії Української православної церкви Михайлом Калікою поклали квіти до могил наших загиблих земляків, воїнів АТО, хвилиною мовчання вшанували їх пам'ять та із болем на душі згадали усіх мужніх воїнів України.

Сьогодні ми разом зі всією Україною схиляємо голови перед людьми, які полягли на захисті української державності та ще раз усвідомлюємо, якою ціною нам дається мир у нашій країні.