Про нараду з питань аналізу громадського порядку та безпеки громадян району

Дата: 16.07.2019 11:20

16 липня 2019 року виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко провів щотижневу нараду з питань аналізу й оцінки стану забезпечення громадського порядку та безпеки громадян району.

Участь у нараді взяли: Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, виконуючий обов’язки районного військового комісара Олександр Діденко, начальник Рокитнянського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Микола Рижков, начальник Рокитнянського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області Сергій Шаравара, начальник районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Київській області Леонід Джміль, начальник Рокитнянського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» Богдан Маніленко та старший інженер з експлуатаційної діяльності Кагарлицького відділення ПАТ «Київоблгаз» Володимир Євлах.

В ході наради представники вищезазначених служб звітували про діяльність своїх служб за минулий тиждень.

Олександр Діденко повідомив про загибель 15 липня ще одного нашого земляка, учасника операції об’єднаних сил (ООС) Дмитра Олександровича Лісовола, 1987 року народження. Військовослужбовець механізованого батальйону - старший солдат Дмитро Лісовол загинув при виконанні службових обов’язків в районі Авдіївки Донецької області. Тепер без батька лишились син та донька Дмитра.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та друзям героя. Смерть Дмитра це тяжка втрата для всіх нас.

Микола Рижков відзвітував про криміногенну ситуацію за минулий тиждень - було прийнято 86 заяв та повідомлень, з яких внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань 8 кримінальних проваджень. Впродовж тижня було здійснено 83 виїзди та складено 26 адмінпротоколів. Також головний полісмен району повідомив про планове обстеження на цьому тижні виборчих дільниць на наявність сейфів, грат на вікнах та кімнат відпочинку для чергових патрульних.

Сергій Шаравара доповів, що на минулому тижні пожеж не було. Нині районна служба ДСНС займається перевіркою виборчих дільниць щодо протипожежної безпеки, виявлено порушення у Рокитнянській ЗОШ № 5 та районному будинку культури.

Богдан Маніленко повідомив, що минулого тижня в Рокитнянському районі аварійних ситуацій щодо електропостачання не було. Енергетична служба працює в штатному режимі.

Володимир Євлах повідомив про заплановане відключення газопостачання у денний час у селі Синява в зв’язку із проведенням ремонтних робіт (заміна газових засувок). Також повідомив про надходження скарг від споживачів газу щодо нарахування коштів за послуги газопостачання, зокрема щодо проведення комерційних розрахунків об’ємів використаного природного газу до стандартних умов за коефіцієнтом. Також повідомив про розпочату підготовку до опалювального сезону.

Виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Олег Приліпко наголосив на ретельній підготовці до позачергових парламентських виборів 21 липня, зокрема: на забезпеченні охорони громадського порядку, дотриманні правил протипожежної безпеки, безперебійному електропостачанні та медичному супроводі на виборчих дільницях району.  Висловив щирі співчуття рідним та друзям нашого героя-земляка, загиблого військовослужбовця Дмитра Лісовола.

По завершенню наради кожному було дано відповідні доручення та вказівки.