Про робочу зустріч директора Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості

Дата: 16.07.2019 16:55

16 липня 2019 року директор Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Лариса Глюза зустрілася із ТВО начальника відділення комплектування Рокитнянського районного військкомату Юлією Степченко, щоб обговорити питання організації відбору кандидатів для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України та щодо можливості навчання молоді у вищих військових освітніх закладах.

Під час зустрічі заплановано проведення спільних інформаційних заходів, спрямованих на залучення зареєстрованих безробітних до проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України.

Інформацію щодо проходження військової служби за контрактом оновлено та розміщено в інформаційному куточку Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості. Інформацію про послуги служби зайнятості та інформаційні буклети також розміщено у куточку військового комісаріату.