Відбулась нарада із селищним та сільськими головами району

Дата: 17.07.2019 16:27

17 липня 2019 року виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко провів нараду із селищним та сільськими головами району.

Участь у нараді також взяли: заступник голови райдержадміністрації Лариса Кононець, голова Рокитнянської районної ради Олександр Конопчук, районний військовий комісар Володимир Бабенко, начальник управління фінансів адміністрації Світлана Григоренко, начальник управління соціального захисту населення адміністрації Людмила Телиуз, заступник начальника Рокитнянського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Юрій Антонюк, заступник начальника Рокитнянського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області Микола Крупка, заступник начальника відділу у Рокитнянському районі ГУ Держгеокадастру у Київській області Людмила Голубець та виконуюча обов’язки директора госпрозрахункового комунального підприємства Рокитнянської районної ради «Проектно-виробниче, архітектурно-планувальне бюро» Валентина Савчук.

В ході наради розглядалися питання:

• організація церемонії вшанування і  поховання загиблого військовослужбовця у зоні проведення ООС Дмитра Лісовола;
  • матеріальнотехнічне забезпечення проведення позачергових парламентських виборів у районі 21 липня;
  • хід виконання бюджетів селищної та сільських рад у 2019 році.

На завершення наради виконуючий обов’язки голови адміністрації Олег Приліпко наголосив на ретельній підготовці до позачергових парламентських виборів 21 липня, зокрема: на забезпеченні охорони громадського порядку, дотриманні правил протипожежної безпеки, безперебійному електропостачанні та медичному супроводі на виборчих дільницях району.  Висловив щирі співчуття рідним та друзям нашого героя-земляка, загиблого військовослужбовця Дмитра Лісовола.