засідання комісії з питань захисту прав дітей

Дата: 17.07.2019 16:30

17 липня 2019 року під головуванням заступника голови Рокитнянської районної державної адміністрації Лариси Кононець відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей.

Участь у засіданні взяли: начальник служби у справах дітей та сім’ї адміністрації Людмила Секрет, начальник відділу з питань соціального захисту, опіки та піклування служби у справах дітей та сім’ї адміністрації Наталія Омельянченко, начальник відділу юридичного забезпечення апарату адміністрації Олексій Ульяненко, виконуюча обов’язки начальника відділу освіти адміністрації Олена Сатиренко, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Інна Щербанюк, заступник начальника управління соціального захисту населення адміністрації Таїсія Ігнатьєва, лікар-педіатр комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради Київської області «Рокитнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Тетяна Носир  та інспектор ювенальної превенції сектору превенції Рокитнянського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Київській області Маріанна Гаврешова.

В ході засідання були розглянуті питання:

• надання малолітній дитині статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів;
  • надання дозволу на влаштування малолітньої дитини до спеціалізованого закладу у зв’язку зі станом здоров’я дитини;
  • неналежне виконання батьківських обов’язків матір’ю відносно малолітніх дітей;
  • зняття з соціального супроводу сім’ї, яка подолала складні життєві обставини;
  • надання висновку щодо роз’єднання сестер у зв’язку з усиновленням.

По завершенню засідання були прийняті відповідні рішення та надані доручення.