Про робочу зустріч

Дата: 17.07.2019 16:52

Як відомо "Укрпошта" розпочала впровадження проекту з реформування поштових відділень у селах. Суть реформи – оптимізація, тобто скорочення стаціонарних відділень зв’язку, на заміну яким мали прийти пересувні. Селян такі новації обурили, а в "Укрпошті" такі кардинальні зміни призвели до скорочення та плинності кадрів.

"Такі кардинальні зміни у роботі "Укрпошти" стали відчутними і на Рокитнянщині і на сьогодні ми потребуємо операторів відділень, листонош, начальників відділень", - зазначила інспектор поштового зв’язку відділення поштового зв’язку Рокитне-1 Цеху поштового зв’язку №7 м. Біла Церква Київської міської дирекції ПАТ "Укрпошта" Валентина Довгопола під час зустрічі із директором Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Ларисою Глюзою. Проблема в тому, що навіть працівників невисокої кваліфікації, відповідно на невисокі заробітні плати, знайти майже нереально. Особливо гостро стоїть проблема укомплектування працівниками сільських відділень: у с. Бирюки, с. Луб’янка та с. Синява".

То ж аби усі сервіси "Укрпошти" надавалися у звичному режимі, служба зайнятості буде сприяти пошуку та укомплектуванню кадрів відділення поштового зв’язку Рокитне-1. Так, на сьогодні є потреба у двох листоношах (поштарах) в смт Рокитне, начальниках відділів поштового зв'язку у с.Бирюки, с.Луб’янка та с.Синява.

Служба зайнятості використає всі можливі варіанти, аби отримати максимальний результат з укомплектування наявних вакансій.