Рокитнянщина знову плаче – загинув боєць Дмитро Лісовол

Дата: 18.07.2019 14:57

15 липня 2019 року у бою із російськими окупантами у зоні проведення операції об’єднаних сил (ООС) від поранень, отриманих при виконанні службових обов’язків в районі Авдіївки Донецької області під час ворожого обстрілу загинув боєць із Рокитнянщини - військовослужбовець 92-го окремого механізованого батальйону ЗСУ, старший солдат Дмитро Олександрович Лісовол (1987 року народження).

У той лихий день російські збройні формування 17 разів порушили режим припинення вогню, з них 6 разів – із застосуванням забороненої Мінськими угодами зброї. На кожен обстріл противник отримав адекватну відповідь з озброєння, що не суперечить Мінським домовленостям. Об’єднані сили надійно контролюють противника на лінії зіткнення, проте втрати неминучі…

"Вічний жартівник, його сміх змушував посміхнутися навіть найпохмуріших, кулеметник ... він один з тих, про кого кажуть що війна забирає найкращих..." – так говорять рідні та друзі Дмитра Лісовола.

"Та нічого, котічка, я виживу"... Останні слова, останнє відео, яке прислав Діма Лісовол своїй коханій... Герой, який загинув за Україну... Тепер без батька лишилися його син та донька.

Вночі 18 липня рокитнянці з лампадами та прапорами з усіма належними почестями, стоячи на колінах, зустріли загиблого героя на рідній землі. Вдень цього ж дня у центрі Рокитного відбулося прощання із героєм та згодом на центральному кладовищі селища поховали загиблого захисника України, воїна ООС – Лісовола Дмитра Олександровича.

Віддати шану нашому побратимові, нашому земляку та провести його в останню путь прийшло чимало людей: рідні та друзі, близькі і знайомі, військовослужбовці, бойові побратими, воїни АТО - ООС, керівництво та жителі району.

Залпи салюту пролунали на честь нашого відважного земляка. Священники провели поминальну панахиду. Рокитнянщина – в жалобі.

Щирі співчуття рідним та друзям героя. Смерть Дмитра - тяжка втрата для всіх нас.

Вічна шана та пам’ять нашому земляку і слава усім відважним героям України!