Про нараду з питань аналізу громадського порядку та безпеки громадян району

Дата: 25.07.2019 09:14

23 липня 2019 року виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко провів щотижневу нараду з питань аналізу й оцінки стану забезпечення громадського порядку та безпеки громадян району.

Участь у нараді взяли: Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, виконуючий обов’язки районного військового комісара Олександр Діденко, начальник Рокитнянського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» Богдан Маніленко, головний фахівець Рокитнянського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області Євгеній Даниленко та старший майстер служби експлуатації систем газопостачання Кагарлицького відділення ПАТ «Київоблгаз» Сергій Бурлака.

В ході наради представники вищезазначених служб звітували про діяльність своїх служб за минулий тиждень.

Олександр Діденко повідомив про те, що нині у районі проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо залучення громадян на строкову військову службу в лавах української армії.

Євгеній Даниленко доповів, що на минулому тижні була одна пожежа в селі Житні Гори (горів трав’яний настил), пожежу ліквідовано вчасно, людських жертв немає.

Богдан Маніленко повідомив, що минулого тижня в Рокитнянському районі аварійних ситуацій щодо електропостачання не було. Енергетична служба працює в штатному режимі.

Сергій Бурлака повідомив про заплановане відключення газопостачання у селі Синява із 30 липня впродовж двох тижнів в зв’язку із проведенням ремонтних робіт.

Виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Олег Приліпко відмітив, що позачергові парламентські вибори 21 липня в районі відбулися на належному рівні без порушень, були чесними та прозорими, громадський порядок був дотриманий на всіх виборчих дільницях району. Також повідомив про розпорядження Кабінету міністрів України від 10.07.2019 № 500-р, відповідно до якого для селища Рокитне із державного бюджету буде надано субвенцію у розмірі 8,8 млн. гривень на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку селища. Ще Олег Приліпко повідомив про запланований візит керівництва Київської ОДА до Рокитнянського районного інклюзивно-ресурсного центру.

По завершенню наради кожному було дано відповідні доручення та вказівки.