Про зустріч із роботодавцем

Дата: 25.07.2019 09:21

23 липня 2019 року директор Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості провела робочу зустріч із керівником ТОВ "ТИМБАЙ АГРО" Юрієм Тимбаєм. Метою зустрічі було налагодження співпраці районної служби зайнятості з новоствореним підприємством, яке займається вирощуванням зернових культур, бобових культур і насіння олійних культур.

Під час зустрічі обговорено низку питань відносно шляхів забезпечення підприємства кадрами, змін у законодавстві про зайнятість та про нові підходи в роботі Державної служби зайнятості.

Директор філії розповіла Юрію Миколайовичу про послуги служби зайнятості, якими він може скористатись, а саме  щодо компенсації фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за працевлаштування, за направленням державної служби зайнятості безробітних осіб, на нове робоче місце, в пріоритетних видах економічної діяльності, або безробітних громадяни, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

Повідомила про можливості профвідбору на замовлення роботодавця, презентувала послуги, які надає служба зайнятості своїм клієнтам, такі як: “Skype-співбесіди” та ” Електронний кабінет роботодавця”, проінформувала про стан, основні тенденції та процеси на ринку праці району.

У ході розмови Юрія Миколайовича зацікавила на перспективу організація робіт тимчасового характеру та було обговорено на майбутнє, у зв’язку з відкриттям нового підприємства, можливість забезпечення потреби в кадрах.