Про засідання колегії

Дата: 25.07.2019 09:47

25 липня виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області Олег Приліпко провів засідання колегії райдержадміністрації. До порядку денного засідання колегії внесено питання про підсумки соціально-економічного та культурного розвитку Рокитнянського району за І півріччя 2019 року, про виконання районного

бюджету Рокитнянського району за І півріччя 2019 року, про хід збирання зернових культур урожаю 2019 року в агроформування Рокитнянського району, про стан роботи із зверненнями громадян, що надійшли до Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області за І півріччя 2019 року, про стан виконавської дисципліни в Рокитнянській районній державній адміністрації Київської області у І півріччі 2019 року. У засіданні взяли участь члени колегії райдержадміністрації, відповідальні працівники апарату та структурних підрозділів адміністрації, представники місцевих ЗМІ. За результатами розгляду вказаних питань прийнято відповідні розпорядження в.о. голови адміністрації.