відбулось засідання оргкомітету з підготовки до Дня Державного Прапора і 28-ї річниці незалежності України

Дата: 26.07.2019 14:56

26 липня 2019 року під керівництвом заступника голови Рокитнянської районної державної адміністрації Лариси Кононець відбулося засідання оргкомітету з підготовки та відзначення в Рокитнянському районі Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України.

Участь в засіданні взяли: керівник апарату адміністрації Алла Іллінська, заступник голови районної ради Світлана Кучерова, керуюча справами селищної ради Оксана Пауль, начальник відділу культури, молоді та спорту адміністрації Анатолій Хоменко, начальник відділу освіти Сергій Діренко, начальник управління агропромислового розвитку адміністрації Іван Шульга, виконуючий обов’язки районного військового комісара Олександр Діденко, головний спеціаліст з питань внутрішньої політики, зв’язків із громадськими організаціями та ЗМІ апарату адміністрації Алла Нечепоренко, головний спеціаліст відділу фінансово-господарського забезпечення апарату адміністрації Юлія Саченко, провідний спеціаліст архівного відділу адміністрації Валерій Салацький, секретар районної громадської організації учасників АТО та учасників бойових дій «Росичі» Віталій Ільченко та місцеві ЗМІ.

В ході засідання вирішувалися організаційні питання щодо плану проведення урочистих заходів: сценарій святкових заходів; церемонія урочистого підняття Державного Прапора України; церемонія нагородження видатних жителів району, заслужених працівників Рокитнянщини та учасників АТО-ООС; покладання квітів до пам’ятників; концертна програма; конкурс вишиванок; круглий стіл; виставки архівних матеріалів та дитячої творчості; наведення благоустрою селища й району; часові й територіальні межі проведення заходів; забезпечення охорони громадського порядку та медичного супроводу впродовж відзначення державних свят.

Всі пропозиції присутніх членів оргкомітету були взяті до уваги. Заступник голови райдержадміністрації наголосила на відповідальному ставленні до організації проведення свят та кожному дала відповідні вказівки і доручення.