Про засідання комісії з питань легалізації виплат заробітних плат та зайнятості населення

Дата: 26.07.2019 14:58

26 липня 2019 року під головуванням виконуючого обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олега Приліпка відбулося засідання комісії з питань легалізації виплат заробітних плат та зайнятості населення.

Участь у засіданні взяли члени комісії: заступник голови адміністрації Лариса Кононець, начальник управління соціального захисту населення адміністрації Людмила Телиуз, начальник Рокитнянської державної податкової інспекції Білоцерківського управління Головного управління Державної фіскальної служби у Київській області Ольга Шульга, директор районної філії Київського обласного центру зайнятості Лариса Глюза, начальник Рокитнянського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) ГУ Пенсійного фонду України у Київській області Микола Соколовський, заступник начальника управління агропромислового розвитку адміністрації Наталія Лисенко та головний спеціаліст Білоцерківського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Київській області Ольга Хорунжа.

В ході засідання вирішувались питання щодо забезпечення керівниками підприємств району своєчасності сплати податків, інших надходжень, виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та забезпечення реалізації Урядових рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці і дотримання норм законодавства України в частині мінімальної заробітної плати.

Також були розглянуті результати аналізу податкової звітності підприємців району, які виплачували зарплату нижче законодавчо встановленого рівня 4173 грн. Податкова служба району постійно вживає заходи щодо подолання вищевказаних явищ.

На завершення засідання кожному із присутніх були надані відповідні доручення та вказівки.