Про нараду з питань аналізу громадського порядку та безпеки громадян району

Дата: 29.07.2019 15:07

29 липня 2019 року виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко провів щотижневу нараду з питань аналізу й оцінки стану забезпечення громадського порядку та безпеки громадян району.

Участь у нараді взяли: Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, начальник Рокитнянського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Микола Рижков, начальник Рокитнянського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області Сергій Шаравара, головний інженер Рокитнянського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» Андрій Стрельбіцький та старший майстер служби з експлуатації систем газопостачання Кагарлицького відділення ПАТ «Київоблгаз» Сергій Бурлака.

В ході наради представники вищезазначених служб звітували про діяльність своїх служб за минулий тиждень.

Микола Рижков відзвітував про криміногенну ситуацію за минулий тиждень - було прийнято 71 заяву та повідомлення, з яких внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань 8 кримінальних проваджень. Впродовж тижня було здійснено 67 виїздів та складено 27 адмінпротоколів.

Сергій Шаравара доповів, що на минулому тижні було три пожежі та один надзвичайний випадок: в селі Насташка по вулиці Шевченка (згоріло 30 соток стерні на присадибній ділянці), в селі Телешівка по провулку Луговому (горів господарський піднавіс, згоріло 0,5 м³ дров), в селі Шарки по вулиці Соборності (згоріло 50 соток стерні на присадибній ділянці) та в селі Синява по вулиці Набережній було знайдено протитанкову міну ТМ (міна виявилась без запалу, нині триває слідство). Всі пожежі ліквідовано вчасно, людських жертв немає. Також начальник пожежної служби наголосив на необхідності інформування населення щодо заборони спалювання стерні й трав’яного настилу, оскільки такі дії слугують для накладення штрафів та відкриття кримінального провадження.

Андрій Стрельбіцький повідомив, що минулого тижня в Рокитнянському районі аварійних ситуацій щодо електропостачання не було. Енергетична служба проводить перевірки трансорматорних блоків (справність, очищення й огородження) задля попередження нещасних випадків та працює в штатному режимі.

Сергій Бурлака повідомив про необхідність проведення переізоляції газопроводів у селі Житні Гори та нагадав про заплановане відключення газопостачання у селі Синява із 30 липня впродовж двох тижнів в зв’язку із проведенням ремонтних робіт.

Виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Олег Приліпко повідомив присутніх про нагальну потребу проведення заходів щодо профілактики кору в районі, відмітив про важливість проведення щеплень проти кору, оскільки сумарна кількість хворих на кір в Україні нині вища, ніж у решті країн Європейського регіону.

Також Олег Приліпко повідомив про запланований візит на Рокитнянщину очільника Київської ОДА Михайла Бно-Айріяна та відкриття 1 серпня спортивного майданчика на території Телешівського НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок».

По завершенню наради кожному було дано відповідні доручення та вказівки.