На території Телешівського НВО відкрито мультифункціональний спортивний майданчик

Дата: 02.08.2019 08:15

01 серпня 2019 року в селі Телешівка на території місцевої школи (Телешівське НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок») відбулося урочисте відкриття мультифункціонального спортивного майданчика, на якому обладнано футбольне поле зі штучним покриттям та комплекс тренажерів.

З нагоди такого визначного спортивного дійства біля Телешівської школи зібралось багато жителів місцевої громади, учнів та вчителів школи, селищний та сільські голови району, місцеві ЗМІ і, звісно, почесні гості.

Привітати учнів та жителів села з визначною подією в житті села та району завітали депутат Київської обласної ради Михайло Сіренко, начальник управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації Сергій Тимофєєв та керівництво району: виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко, заступник голови Рокитнянської районної ради Світлана Кучерова, начальник відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації Анатолій Хоменко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Сергій Діренко та тренер позашкільного навчального закладу спортивного профілю Рокитнянської районної ради Київської області «Рокитнянська дитячо-юнацька спортивна школа» Олександр Калінський.

Виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Олег Приліпко у своєму виступі вказав, що відкриття спортивного майданчику є знаковою подією не лише для села Телешівка, а й для всього району. Адже молодь Рокитнянщини бере участь у районних, обласних та Всеукраїнських спортивних змаганнях різних рівнів. Тож сучасний спортивний майданчик дозволить дітям ще активніше долучатися до спорту, розвивати фізичні здібності та допомагатиме юним спортсменам у професійному зростанні, забезпечить змістовний відпочинок і дозвілля дітей та молоді.

Олег Приліпко подякував усім, хто долучився до будівництва спортивного майданчика та зауважив, що відкриття цієї спортивної споруди – довгоочікуване свято не лише для учнів і вчителів, а й для всіх жителів села. Відтепер заняття спортом на майданчику приноситимуть задоволення не лише дітям, а й дорослим.

Начальник управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації Сергій Тимофєєв, вітаючи усіх присутніх, зазначив: «Спортивний майданчик збудовано завдяки спільним зусиллям. Фінансувалася закупівля спортивного обладнання коштом обласного бюджету, а облаштовувався майданчик за рахунок місцевого бюджету та місцевих меценатів. Сучасні спортивні споруди в населених пунктах Київської області зводяться на виконання Київської обласної програми розвитку фізичної культури та спорту «Київщина спортивна» на 2017-2021 роки». Сергій Тимофєєв навів чимало прикладів уже відкритих спортивних майданчиків у Київській області, відмітив важливість їх відкриття, оскільки Україні потрібна здорова нація й здорові діти. Подякував кожному, хто долучився до цієї події, та подарував юним футболістам району комплект футбольних м’ячів.

До вітань також долучилися депутат Київської обласної ради Михайло Сіренко та заступник голови Рокитнянської районної ради Світлана Кучерова.

Після вітальних промов право перерізати символічну стрічку на спортмайданчику було надано начальнику управління фізичної культури і спорту Київської ОДА Сергію Тимофєєву, виконуючому обов’язки голови райдержадміністрації Олегу Приліпку та випускниці Телешівської школи Наталії Цупрі, якій також було надано право відбити перший м’яч на новенькому футбольному полі. На завершення урочистого спортивного заходу місцеві молодіжні футбольні команди ПАФ «Україна» та ТОВ «РКДЗ» «Граніт» зіграли на ньому перший футбольний матч.

Свято вдалося! Створення умов для занять спортом дасть можливість виховувати здорову націю. Завдання сьогодення полягає в ефективному використанні таких майданчиків. Є надія, що відтепер, завдяки спільним зусиллям влади й громади, школярі та молодь району у вільний час віддаватимуть перевагу заняттям спортом на майданчику, активно проводячи вільний час та зміцнюючи своє здоров’я.

Ще один куточок району став цікавим місцем фізичного розвитку дітей. Обладнана школа та щастиві діти – початок активного спортивного життя!