Про апаратну нараду

Дата: 05.08.2019 16:57

05 серпня виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області Олег Приліпко провів апаратну нараду із керівником апарату адміністрації Аллою Іллінською, керівниками структурних підрозділів адміністрації, установ та організацій району. Розглянуто питання про підсумки проведення заходів, а саме:

відкриття спортивного майданчика з влаштуванням штучного покриття та вуличних тренажерів на території Телешівського навчально-виховного об’єднання "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дитячий садок" та Дня села у селі Острів, про підготовку до засідання колегії райдержадміністрації, про недопущення розповсюдження захворюваності на кір у закладах освіти, про стан підготовки закладів загальної середньої освіти Рокитнянського району до початку 2019/2020 навчального року та їх роботи в осінньо-зимовий період.