Про нараду з питань аналізу громадського порядку та безпеки громадян району

Дата: 05.08.2019 16:59

05 серпня 2019 року виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко провів щотижневу нараду з питань аналізу й оцінки стану забезпечення громадського порядку та безпеки громадян району.

Участь у нараді взяли: Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, начальник Рокитнянського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Микола Рижков, начальник Рокитнянського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області Сергій Шаравара, виконуючий обов’язки районного вйськового комісара Олександр Діденко та головний інженер Рокитнянського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» Андрій Стрельбіцький.

В ході наради представники вищевказаних служб звітували про діяльність своїх служб за минулий тиждень.

Микола Рижков відзвітував про криміногенну ситуацію за минулий тиждень - було прийнято 97 заяв та повідомлень, з яких внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань 7 кримінальних проваджень. Впродовж тижня було здійснено 87 виїздів та складено 67 адмінпротоколів. Головний полісмен району відмітив почастішання грабежів у Рокитнянському та сусідніх районах, імовірно здійснених одним кримінальним угрупуванням. Також повідомив про злагоджену роботу працівників відділу поліції щодо забезпечення охорони громадського порядку, зокрема на відкритті спортивного мультифункціонального майданчика в селі Телешівка та відзначення свята Дня села в селі Острів. Крім цього Микола Рижков відмітив нагальну необхідність капітального ремонту адмінбудівлі районного відділу поліції.

Сергій Шаравара доповів, що на минулому тижні було дві пожежі: в селі Бушеве по вулиці Зарічній (в приватному магазині згорів холодильник і дерев’яна обшивка, причина - електричне замикання) та в селі Телешівка в районі третьої бригади (згоріла безгосподарська будівля площею 128 м²). Всі пожежі ліквідовано вчасно, людських жертв немає. Крім цього начальник пожежної служби нагадав про необхідність інформування населення щодо заборони спалювання стерні й трав’яного настилу, оскільки такі дії слугують для накладення штрафів та відкриття кримінального провадження. Та розповів про основні способи гасіння вогню при пожежаж стерні та лісових насаджень - за допомогою зустрічного низового вогню та прокладання загороджувальних мінералізованих смуг і канав.

Андрій Стрельбіцький повідомив, що минулого тижня в Рокитнянському районі аварійних ситуацій щодо електропостачання не було. Нині енергетична служба проводить планові відключення електроенергії в зв’язку із ремонтними роботами, що спричинює можливі перебої в роботі Інтернет-мережі.

Олександр Діденко повідомив, що план по військовій службі за контрактом за липень 2019 року виконано на 75 %, за останні два місяці на службу за контрактом відправлено 5 осіб. Також повідомив про те, що нині українська компанія із професійного радіозв’язку «Доля» забезпечує військомати професійними радіокомунікаційними системами (телефони, рації, інші засоби зв’язку). Нині у районі продовжується залучення громадян на строкову військову службу в лавах української армії.

Виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Олег Приліпко відмітив належне забезпечення охорони громадського порядку при відкритті спортивного мультифункціонального майданчика в селі Телешівка та при відзначенні Дня села в селі Острів. Наголосив на ретельній підготовці до відзначення Дня Прапора України та 28-ї річниці Дня незалежності України. Відмітив нагальну потребу проведення заміни банера загиблим воїнам АТО-ООС, обеліска Героям Другої світової війни та ремонту приміщення районної лікарні й районного спортивного комплексу. Нагадав про важливість проведення щеплень проти кору та повідомив про рішення останнього засідання ТЕБіНС - не допускати до навчання в закладах освіти району дітей, які не мають відповідних щеплень.

По завершенню наради кожному було дано відповідні доручення та вказівки.