Про нараду з питань перевезення вантажу великоваговими автомобілями

Дата: 05.08.2019 17:02

05 серпня 2019 року виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко провів нараду з питань перевезення вантажу великоваговими автомобілями.

Участь у засіданні взяли: начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства адміністрації Ігор Лалак, начальник Рокитнянського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Микола Рижков, начальник філії «Рокитнянське районне управління» дочірнього підприємства Київського обласного дорожнього управління ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» Петро Кушнірук, підприємці гірничовидобувної сфери району, місцеві ЗМІ, громадськість, Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов та сільські голови населених пунктів району, на території яких розміщені гранкар’єри .

В ході засідання розглядался питання шкідливості впливу від перевезення мінерально-будівельного матеріалу (граніту) великоваговими автомобілями – руйнування асфальтних доріг, пил в процесі перевезення та шкідливий вплив на здоров’я жителів сіл Ольшаниця, Запруддя, Острів.

На завершення засідання Олег Приліпко дав відповідні вказівки з метою збереження автомобільних доріг району загального користування: дотримуватися часової дистанції між рейсами великовагових автомобілів; дотримуватися безпечної швидкості руху великовагових автомобілів (у населених пунктах не більше 40 км/год); перевозити вантаж, маса і габарити якого в транспортному положенні разом із транспортним засобом не перевищують обмеження, встановлені Правилами дорожнього руху України, та встановити контроль за дотриманням цих правил перевезення вантажів.