Відбулось засідання комісії з питань забезпечення житлом учасників АТО

Дата: 06.08.2019 14:45

06 серпня 2019 року під керівництвом виконуючого обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олега Приліпка відбулося засідання районної комісії з питань забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей.

У засіданні взяли участь: заступник голови Рокитнянської районної ради Світлана Кучерова, Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, начальник управління фінансів адміністрації Світлана Григоренко, начальник управління соціального захисту населення адміністрації Людмила Телиуз, заступник начальника управління соціального захисту населення адміністрації Таїсія Ігнатьєва, головний спеціаліст відділу юридичного забезпечення апарату адміністрації Олексій Коваленко, головний спеціаліст відділу економічного розвитку та інфраструктури адміністрації Людмила Митєва та секретар районної громадської організації учасників АТО та учасників бойових дій «Росичі» Віталій Ільченко.

Забезпечення житлом осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей відбувається відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року № 719 «Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей».

Згідно зазначеної Постанови на забезпечення житлом - надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення можливе для деяких категорій осіб, зокрема:

- для осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей;

- для осіб з інвалідністю I-II груп, яка настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення чи здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях.

В ході засідання та розгляду звернень заявників членами комісії було вирішено погодити рішення про надання субвенції з державного бюджету одному учаснику АТО, інваліду ІІ групи.