Управління поліції охорони в Київській області інформує

Дата: 06.08.2019 15:12

Протягом останніх декількох років на території Київської області жертвами незаконного заволодіння транспортними засобами стали понад 1700 власників авто (у червні поточного року - 155).

Найбільша кількість протиправних посягань зафіксована в Києво - Святошинському районі столичної області, де зареєстровано 392 факти незаконного заволодіння транспортними засобами, а також в Ірпінському та Білоцерківському районах по 274 та 256 фактів відповідно.

Жертвами автомобільних крадіїв найчастіше стають власники таких марок як Lexus, Mercedes, BMW X5 i X6 та інші.

Як засіб протидії автомобільним крадіям, Управління поліції охорони в Київській області. Пропонує власникам транспортних засобів встановлення на них охоронної апаратури GPS-моніторингу.

Вказане обладнання, на вимогу замовника, дозволяє в режимі реального часу визначити координати місцезнаходження транспортного засобу, подати сигнал «Тривога», у разі позаштатної ситуації, а також організувати пошукові заходи у випадку незаконного заволодіння.

Вартість такого обладнання становить 6500 грн., щомісячна абонплата – 600 грн.

За додатковою консультацією звертатись до Управління поліції охорони в Київській області за адресою: м. Київ, вул. Сім’ї Прахових, 8, телефони гарячої лінії: (050)338

-56-40, а також 080-050-2220, 099-050-2220, 097-050-222, 073-050-222.