Про виїзд мобільної робочої групи з надання практичної допомоги сім’ям

Дата: 06.08.2019 15:19

06 серпня 2019 року відбувся виїзд мобільної робочої групи з надання практичної допомоги сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах, у села Телешівка, Ольшаниця, Запруддя та Калинівка.

Директор Рокитнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Інна Щербанюк спільно зі своїм заступником - начальником відділу центру Ольгою Олексієнко, психологом центру Світланою Колесніковою, головним спеціалістом служби у справах дітей та сім’ї Рокитнянської районної державної адміністрації Юлією Грижак та інспектором ювенальної превенції сектору превенції Рокитнянського відділення поліції Миронівського відділу поліції ГУ Національної поліції України в Київській області Маріанною Гаврешовою відвідали 11 сімей, в яких виховується 22 дітей та які потребували консультування й допомоги, у тому числі багатодітну родину.

Також було відвідано сім’ю, в якій виховується дитина з особливими потребами.

Усім родинам було надано відповідний комплекс послуг (соціальні, психологічні, юридичні, економічні, інформаційні тощо), а одну родину, яка опинилась в складних життєвих обставинах та має скрутне матеріальне становище, було проінформовано щодо можливості отримання одноразової грошової допомоги для покращення житлово-побутових умов.