Дата: 13.08.2019 15:50

13 серпня виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області Олег Приліпко провів засідання робочої групи з опрацювання та комплексного вирішення питань з реалізації державної політики у сфері раціонального використання та охорони земель у Рокитнянському районі Київської області.

Розглянуто питання про розгляд колективного звернення жителів вулиці Зелена села Острів Рокитнянського району Київської області щодо вирішення питання підтоплення городів та житлових будівель заявників, під час паводків та злив стічними водами із с/г угідь, що межують із житловою зоною, про розгляд клопотання ПрАТ "Київстар" щодо підписання Додаткової угоди до договору оренди землі за № КІЕ3417 від 20.07.2012 щодо поновлення строку його дії на п’ять років, про розгляд клопотання АТ "Укртрансгаз" про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки під розміщення та експлуатацію об’єктів трубопровідного транспорту в межах смт Рокитне Рокитнянського району Київської області, про розгляд звернення щодо надання дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, орієнтовною площею 2,7000 га, яка розташована на триторії Житньогірської сільської ради Рокитнянського району Київської області.