Відбулось засідання комісії з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам

Дата: 13.08.2019 16:03

13 серпня виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області Олег Приліпко провів засідання комісії з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні,

будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених  до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, і визначення дітей, яким буде придбано житло або призначено грошову компенсацію. Розглянуто питання про надання субвенції на придбання житла дітям-сиротам (2 звернення). У засіданні взяли участь члени комісії.