День відкритих дверей на підприємстві ТОВ "Ольшаницький елеватор"

Дата: 15.08.2019 13:18

З метою презентації підприємства та допомоги в укомплектуванні актуальних вакансій 14 серпня 2019 року за сприяння Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості на території ТОВ "Ольшаницький елеватор" відбувся виїзний захід для безробітних, які зареєстровані в службі зайнятості та шукають роботу.

У заході взяли участь 10 безробітних, директор Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Лариса Глюза, заступник директора філії Надія Пустовіт, провідний фахівець з питань зайнятості Валентина Томілович, представники роботодавця – начальник виробничо-технічної лабораторії Інна Синицька, головний інженер Дмитро Поліщук.

Розпочала захід директор філії Лариса Глюза, яка розповіла про ситуацію на ринку праці, переваги легального працевлаштування у взаємозв’язку із соціальними гарантіями та пенсійним забезпеченням, важливістю проведення такого заходу, що забезпечує безпосереднє спілкування роботодавців з безробітними у присутності працівників служби зайнятості та дає більш ефективний результат.

Валентина Томілович розповіла про співпрацю роботодавця зі службою зайнятості, довела до відома присутніх інформацію щодо наявних вакансій: тракторист, слюсар-ремонтник, пробовідбірники, апаратники обробки зерна, технік-лаборант та підсобні робітники.

Представники підприємства Інна Синицька та Дмитро Поліщук провели екскурсію по підприємству для більш детального ознайомлення з умовами виробництва та проінформували учасників заходу про специфіку діяльності їх підприємства, умови праці та рівень заробітної плати, соціальні гарантії для працівників.

Зокрема, було сказано, що ТОВ "Ольшаницький елеватор" входить до складу вертикального інтегрованого агрохолдингу "ТАС АГРО". Підприємство має потужності для одночасного зберігання 36 тисяч тонн зерна та надає послуги з прийому, очищення, сушіння, зберігання, відвантаження, а також здійснює лабораторні аналізи і надає інші послуги. На даний час підприємство розпочало приймання нового врожаю зернових, тому і виникла додаткова потреба в кадрах.

По завершенню заходу присутні отримали відповіді на запитання та подякували роботодавцю за цікаву і пізнавальну зустріч.