По Білоцерківському регіону надходження єдиного податку склали 37,6 млн. гривень

Дата: 19.08.2019 08:33

Зі слів начальника Білоцерківського управління ГУ ДФС у Київській області Павла Козирєва надходження податку зросли на 25% або 7,5 млн. гривень у порівнянні з січнем – липнем 2018 року.

Основну частину надходжень, а це 64,9 відсоткиабо 24,4 млн. гривень, сплатили фізичні особи – підприємці. Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження збільшилися на 6,1 млн.гривень.Більше 25% або 9,7 млн. гривень склали надходження від сільськогосподарських товаровиробників. (+702 тис.гривень до минулого року).Від діяльності спрощенців - юридичних осіб до бюджету надійшло3,4 млн.гривень, що на 668 тис.гривень перевищило минулорічний показник.

Нагадаємо, що відповідно до вимог статті 296 Податкового кодексу України платники єдиного податку першої і другої груп та платники єдиного податку третьої групи (фізичні особи-підприємці), які не є платниками податку на додану вартість, ведуть Книгу обліку доходів шляхом щоденного, за підсумками робочого дня, відображення отриманих доходів.

Платники єдиного податкутретьої групи (фізичні особи-підприємці), які є платниками податку на додану вартість, ведуть облік доходів та витрат та використовують дані спрощеного бухгалтерського обліку.

Порушення зазначеної вимоги вважається неоприбуткуванням (неповним та/або несвоєчасним) оприбуткуванням готівки.

Білоцерківське управління

ГУ ДФС у Київській області