Про нараду з питань аналізу громадського порядку та безпеки громадян району

Дата: 20.08.2019 09:39

19 серпня 2019 року виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко провів щотижневу нараду з питань аналізу й оцінки стану забезпечення громадського порядку та безпеки громадян району.

Участь у нараді взяли: Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, начальник Рокитнянського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Микола Рижков, керівник Рокитнянської дільниці №7 товариства спецкомплектпостач Петро Кушнірук, провідний фахівець Рокитнянського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області Євгеній Даниленко,  районний військовий комісар Володимир Бабенко, начальник Рокитнянського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» Богдан Маніленко та старший майстер Кагарлицького відділення  ПАТ «Київоблгаз» Сергій Бурлака.

В ході наради представники вищевказаних служб звітували про діяльність своїх служб за минулий тиждень.

Микола Рижков відзвітував про криміногенну ситуацію за минулий тиждень - було прийнято 68 заяв та повідомлень, з яких внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань 10 кримінальних проваджень. Впродовж тижня було здійснено 68 виїздів та складено 40 адмінпротоколів.

Євгеній Даниленко доповів, що на минулому тижні обійшлося без пожеж. Проінформував про те, що у ставку між селами Житні Гори та Савинці  було знайдено 9 артилерійських снарядів часів Великої Вітчизняної війни, які були знищені силами піротехнічного підрозділу по знищенню небезпечних предметів.

Богдан Маніленко повідомив, що минулого тижня в Рокитнянському районі аварійних ситуацій щодо електропостачання не було.

Володимир Бабенко  проінформував про те, що у районі продовжується залучення громадян на строкову військову службу до лав української армії. Вже з 5 вересня розпочнеться перевезення призовників на обласний збірний пункт в м. Київ для проходження медичної комісії.

По завершенню наради кожному було дано відповідні доручення та вказівки.