Привітали зі сторічним ювілеєм

Дата: 20.08.2019 10:00

19 серпня 2019 року родина  Максименків святкувала 100-ій ювілей своєї коханої матусі, бабусі, прабабусі - Ганни Степанівни.

Народилась Ганна Степанівна в Шепетівці Хмельницької області. Покинувши з реприсованою родиною рідну домівку почали обживатись у холодній Карелії. У далеких краях застала Ганну та її рідних Друга Світова війна. Доля послала Ганні Степанівні Максименко тяжкі випробування і щире кохання. Познайомилась вона з Миколою Максименком, коли він разом із земляками боронив рідну землю у часи війни. Обоє українці, з простих сімей, молоді покохали одне одного. Одружилися в Карелії… У сім’ї народилась дочка Люда та син Олександр. Після демобілізації у 1956 році родина Максименків переїхала на батьківщину Миколи Федоровича в село Маківку, де живе і по нині. Сім’я користувалась авторитетом і повагою у односельчан. Разом вини прожили важке, але сповнене любові одне до одного життя. Двадцять років тому Ганна Степанівна залишилась без чоловіка. Діти з онуками завжди  навіщають її. Майже ніколи не залишалася старенька сама. Ось і сьогодні рідні та друзі прийшли привітати ювілярку з сотим Днем народження.

Не залишились осторонь такої знаменної події і керівники району. Завітали привітати Ганну Степанівну виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної адміністрації Олег Приліпко  та голова Рокитнянської районної ради Олександр Конопчук. Керманичі району побажали ювілярці всього найкращого в житті, міцного здоров’я, приємних зустрічей, мирного неба і благополуччя та довгих років життя в такій прекрасній люблячій родині.

«Життя прожити – не поле перейти», а прожити так, щоб сім’я і люди могли пишатися… Ганні Степанівні, це вдалося. Її добре серце, золоті руки, безмірна щирість, мудрість, увага і повага, безперечно сприяли у нелегкому, але розмаїтому столітньому житті.