Зустріч з Маківським сільським головою

Дата: 20.08.2019 10:40

19 серпня 2019 року директор Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Лариса Глюза провела робочу зустріч з Маківським сільським головою Миколою Ковалем та секретарем Галиною Івашко.

У ході зустрічі обговорено питання можливої співпраці з організаціі громадських робіт на підвідомчій території сільської ради, до якої входять села Маківка та Нова Маківка.

На  даний час є потреба в залученні безробітних громадян для виконання таких робіт, як благоустрій територій населених пунктів, екологічної очистки зон відпочинку, сільських кладовищ.

Така зайнятість дозволить органам місцевого самоврядування вирішити питання соціально-економічного розвитку населених пунктів, дає заробіток, хоч і тимчасовий, непрацюючим громадянам.

Результатом зустрічі стала домовленість про проведення на території Маківської сільської ради громадських робіт за участю безробітних громадян на умовах паритетності та подальшу співпрацю зі службою зайнятості.