Про відзначення Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України

Дата: 27.08.2019 09:52

23 серпня 2019 року  Рокитнянщина прикрашена прапорами  під звуки української пісні відсвяткувала два величних державних свята – День Державного Прапора України та 28-му річницю незалежності України.

Вранці урочиста колона, у складі керівництва району, представників органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, громадськості, учасників антитерористичної операції, політичних організацій, учнівської молоді та представників засобів масової інформації, пройшла центральною алеєю селища Рокитне. Урочистості розпочалися покладанням квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку, Меморіалу Слави, Героїв Небесної Сотні, пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи, воїнам-афганцям.

Виконуючий обов’язки голови адміністрації Олег Приліпко та голова районної ради Олександр Конопчук привітали всіх присутніх з Днем Державного Прапора України та 28-ю річницею незалежності України.  Олег Приліпко зазначив, що  на світовій арені Україна з самого початку виступила як миролюбна держава, що сповідує демократичні цивілізаційні цінності, шанує принципи та норми міжнародного права й прагне до взаємовигідного співробітництва з усіма членами міжнародного співтовариства. Відзначаючи 28-му річницю незалежності, Україна переживає досить нелегкі часи. Війна – це лихо і вона зараз у нашому домі. Але ми віримо і робимо все для того, аби вона закінчилась і на рідній землі запанував мир!

Керманичі району  ще раз привітали жителів Рокитнянщини зі святами, побажали терпіння, успіхів, здоров’я, любові до свого краю. Порадили боротися усім нам за справедливість і мир, адже велич нашої країни залежить саме від нас - від  людей!

Далі, перед банером «Героям Небесної Сотні» під звуки Державного Гімну України, розпочалася церемонія підняття  Державного Прапору України та прапору Рокитнянщини.

Потім виконуючий обов’язки голови адміністрації Олег Приліпко та голова районної ради Олександр Конопчук вручили кращим представникам Рокитнянщини Грамоти і Подяки  Київської обласної державної адміністрації, Рокитнянської районної державної адміністрації та Рокитнянської районної ради.

Схиливши у скорботі голови всі присутні на заходах вшанували пам’ять загиблих захисників України.

Завершились урочисті заходи піснею «Молода Україна» у виконанні учениці  Рокитнянської ЗОШ I-III ступенів №3 Юлії Рябоненко.

Силами активістів громадських організацій учасників АТО та ООС Богуславського, Миронівського та Рокитнянського районів було проведено  автопробіг з прапорами України Богуслав-Миронівка-Рокитне-Богуслав з метою підняття патріотичного духу населення  та проведення спільного молебеню за Україну та її захисників в смт Рокитне,  перед банером «Героям Небесної Сотні».