На Білоцерківщині триває операція «Урожай-2019»

Дата: 27.08.2019 10:16

Мета операції - забезпечення повноти нарахування та сплати податків юридичними особами, фізичними особами-підприємцями та громадянами, які є власниками земельних ділянок і власними силами обробляють такі ділянки для отримання доходу.

В рамках проведення операції, на Білоцерківщині особлива увага приділяється виявленню й реєстрації неоформлених найманих працівників та легалізації їх заробітної плати та залученню до декларування та повноті сплати податків громадянами, які є власниками земельних ділянок площею понад 2 га.

Зважаючи на тривалий термін проведення вказаного заходу (до повного збору врожаю), Білоцерківське управління ГУ ДФС у Київській області націлює сільськогосподарських товаровиробників та фермерів на проведенні офіційного працевлаштування працівників та своєчасному інформуванні територіальні фіскальні органи про їх прийняття.

Що стосується громадян, які отримують дохід від продажу власної сільськогосподарської продукції, яка вирощена самостійно на земельних ділянках сукупний розмір яких перевищує 2 гектари та продажу власної продукції тваринництва на суму доходів, які сукупно за рік перевищують 50 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року ( в 2019 році - 208 650 грн.) повідомляємо наступне.

За підсумками звітного року такі громадяни зобов’язані подати податкову декларацію про майновий стан і доходи та сплатити податкові зобов’язання у визначений законодавством строк

Білоцерківське управління

ГУ ДФС у Київській