За сім місяців податківці Білоцерківського управління надали 30,3 тисяч адміністративних послуг

Дата: 27.08.2019 10:19

Найчастіше мешканці регіону звертаються до Центрів обслуговування платників Білоцерківського управління ГУ ДФС у Київській області за отриманням облікової картки платника податків, яких за січень-липень 2019 року надано 11,9 тисяч. Наступна за популярністю є видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків – 5,9 тисяч довідок.

На сьогодні, Державною фіскальною службою України реалізована можливість отримати вищевказані довідки використавши ресурс «Електронний кабінет платника». Завдяки подачі заяв в електронному вигляді, значно зменшилась кількість звернень громадян безпосередньо до центрів обслуговування платників з метою отримання паперових довідок та витягів.

Крім того, з початку року проведено реєстрацію 613 реєстраторів розрахункових операцій, 2106 розрахункових книжок, 363 книг обліку розрахункових операцій. Підготовлено 2398 витягів з реєстру платників єдиного податку, зареєстровано 2437 платників єдиного податку та проведено реєстрацію 1955 книг обліку доходів і витрат фізичних осіб-підприємців. Надано 1714 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами Державної фіскальної служби України.

Також, в Центрах обслуговування платників можна отримати усні консультації щодо застосування норм діючого податкового законодавства та ознайомитися із тематичною друкованою продукцією

Білоцерківське управління

ГУ ДФС у Київській