Про нараду з питань аналізу громадського порядку та безпеки громадян району

Дата: 27.08.2019 16:30

27 серпня 2019 року виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко провів щотижневу нараду з питань аналізу й оцінки стану забезпечення громадського порядку та безпеки громадян району.

Участь у нараді взяли: Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, начальник 18-ДПРУ смт Рокитне 4-ДПРУ ГУ ДСНС  України Київській області (м. Обухів) Олександр Рисак, начальник Рокитнянського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» Богдан Маніленко та старший майстер Кагарлицького відділення  ПАТ «Київоблгаз» Сергій Бурлака.

В ході наради представники вищевказаних служб звітували про діяльність своїх служб за минулий тиждень.

Олександр Рисак доповів, що на минулому тижні було 5 пожеж. 20 серпня 2019 року в с. Насташка  по вул Жовтневій на відкритій місцевості горіло 4 тюки соломи вагою 800 кг.

22 серпня 2019 року в смт Рокитне по вул. Кар’єрній горіло сміття на відкритій місцевості площею 30 м. кв. 24 серпня 2019 року горів трав’янистий настил -  узбіччя автодороги Рокитне-Ольшаниця. 25 серпня  2019 року на відкритій місцевості, на виїзді з села Калинівка загорілось стихійне сміттєзвалище. Цього ж дня  на території с. Синява горіла суха трава та молоді самосіяні деревця. Причиною всіх вищевказаних випадків стало необережне поводження з вогнем в період засухи.

Олександр Рисак додав, що сільські голови, крім голів с. Насташка та с. Ольшаниця не реагують вчасно на прохання пожежників допомогти з постачанням води та наданням додаткової техніки.

Богдан Маніленко повідомив, що минулого тижня в Рокитнянському районі була одна  аварійна ситуація, у с. Ромашки зламалась підстанція. Ремонтні роботи тривають, але незабаром постачання світла користувачам відновиться.

Сергій Бурлака доповів, що підприємство працює в штатному режимі та на сьогодні завершено планові ремонтні роботи в селі  Житні Гори.

По завершенню наради кожному було дано відповідні доручення та вказівки.